|
7 299 грн
|
|
7 299 грн
|
платежі
по 3 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 299 грн
|
|
7 299 грн
|
платежі
по 3 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Артикул | VK8506NHAC |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Потужність всмоктування | 140 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Додаткові насадки | Щітка 2в1 (для пилу меблів з мякою оббивкою) Щітка для шерсті та волосся |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | циклонічна система фільтрації пилу мультициклон |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 45 х 28 х 31 см |
| Вага | 5.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |