|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 499 грн
|
|
5 499 грн
|
платежі
по 2 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | XB212509 |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Система фільтрації | Super Clean Air |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 77 дб |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Збирає 99.9 пилу для оптимальних результатів очищенняPowerCyclone 4 підтримує високу ефективність надовгоУніверсальна насадка для ретельного очищ |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 408 х 265 х 239 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |