|
16 799 грн
|
|
16 799 грн
|
платежі
по 8 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 799 грн
|
|
16 799 грн
|
платежі
по 8 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | XB915409 |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 11 мс |
| Система фільтрації | Allergy H13 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Додаткові насадки | Маленька насадка, TriActive Pro |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 8,3 м |
| Особливості | Фільтр Allergy H13 |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 600 х 400 х 350 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |