|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Артикул | XU210025 |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі, Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 120 м2 |
| Потужність всмоктування | 6000 |
| Тип фільтра | EPA10 black, 1xUSB, 5V 2.1A |
| Час роботи на одному заряді | 130 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 680 Втгод |
| Рівень шуму, дБ | 68 Дб |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Тип навігації LDS Автоматичне виявлення килимів Ні, створіть зони без вологого прибирання в додатку З8217єднання з Інтернетом З8217єднання |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 34.5 х 9.7 х 34.5 см |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Китай |