|
3 098 грн
|
|
3 098 грн
|
платежі
по 1 549 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 098 грн
|
|
3 098 грн
|
платежі
по 1 549 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SRV1000SL |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 10 |
| Тип фільтра | HEPA |
| Час роботи на одному заряді | 80 хв |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Особливості | бокові щітки |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | фільтр, зарядний пристрій, пилозбірник, тримач пильовика, ганчірка |
| Розмір | 280 x 280 x 75 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |