|
2 399 грн
|
|
2 399 грн
|
платежі
по 1 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 399 грн
|
|
2 399 грн
|
платежі
по 1 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Особливості | Таймер відстрочки старту, Термостат |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 280 х 245 х 23 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |