|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 599 грн
|
|
3 599 грн
|
платежі
по 1 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Ціна | 3599.00 |
| Діаметр ножа | 190 мм |
| Споживана потужність, Вт | 160 Вт |
| Регулювання товщини нарізки | від 0 до 15 мм |
| Захист | Тримач для продуктів |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.2 27.2 26.2 см |
| Вага | 4.3 кг |