|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black
В наявності
Артикул: MTP03
32 999 грн
Характеристики
| Бренд | Apple |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | OLED |
| Кількість ядер | 6 |
| Роздільна здатність екрану | 1179 х 2556 |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Основна камера | 48 12 Mpx |
| Операційна система | iOS |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Розмір SIM-карти | esim |
| Відеоядро | Apple |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 4K (3840x2160) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (3840x2160) |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Компас |
| Безпека телефону | FaceID |
| Навігаційна система | AGPS |
| Оснащення | бездротове заряджання |
| Вага | 171 г |
| Розміри (мм) | 147.6 x 71.6 x 7.80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар