|
38 699 грн
|
|
38 699 грн
|
платежі
по 19 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
38 699 грн
|
|
38 699 грн
|
платежі
по 19 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 10 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2340 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Основна камера | 50 12 8 Мп |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | покадрова зйомка |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | Xclipse 940 |
| Частота процесора | 3.11 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 512 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 4700 |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, AGPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | пиловологозахист |
| Вага | 190 грам |
| Розміри (мм) | 161.3 x 76.6 x 7.4 мм |
| Країна виробництва | Вєтнам |