|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
strongUlefone Armor 21 Blackstrong це надійний смартфон, здатний опинитися на висоті в екстремальних умовах. Захист IP69K дозволяє йому витримувати падіння, воду та пил, а його стильний зовнішній вигляд робить його посправжньому унікальним.br Особливістю його дизайну є величезний динамік з яскравим підсвічуванням, яке надає йому додаткового шарму. У плані продуктивності цей смартфон пропонує надійне залізо.br Швидка оперативна память обємом 8 ГБ у поєднанні з процесором Helio G99 забезпечує плавність роботи та миттєвий запуск будьяких програм. Вбудований накопичувач памяті на 256 ГБ стандартний показник для пристроїв даного класу.br Батарея ємністю 9600 мАгод порадує тих, хто цінує тривалу автономність, а зарядний пристрій потужністю 33 Вт дозволяє повністю зарядити батарею лише за 2.5 години. Наявність NFC та загальна продуктивність смартфона роблять його ідеальним вибором.br br Дисплей цього смартфона забезпечує високу якість зображення. З яскравістю і частотою оновлення 120 Гц на діагоналі 6.58 дюйма, це справді дивовижна матриця з відмінною передачею кольору.Такий дисплей здивує навіть найвибагливіших користувачів, які звикли до високих стандартів якості. Гучний динамік цього смартфона вразить вас якістю звуку.br Він може зрівнятися з невеликою Bluetoothколонкою за гучністю, а якість звуку також чудово. Приємна кольорова підсвітка RGB створює атмосферу під час прослуховування музики. Рівень звукового тиску в 122 дБ справді вражає, і музику можна почути на десятках метрів довкола. Це новаторське рішення для смартфонів Ulefone, яке стало вдалим експериментом для бренду.br br Камера цього смартфона також вражає. Вона оснащена 24мегапіксельною нічною камерою, яка дозволяє робити фотографії та відео навіть у повній темряві на відстані до 10 метрів за допомогою інфрачервоних датчиків.br Основний модуль камери з роздільною здатністю 64 Мп робить дуже чіткі фотографії, які можна порівняти з флагманськими пристроями. Камера також пропонує безліч додаткових режимів, які припадуть до смаку любителям мобільного фотозйомки. Фронтальна камера ідеально підходить для селфі та відеодзвінків.
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black
В наявності
Артикул: 6937748735366
12 999 грн
Характеристики
| Бренд | Ulefone |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2408 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 64 24 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android TV |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD (2048x1152) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Відсутній |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Особливості | IP69K |
| Вбудовані датчики | датчик лінійного прискорення |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 400 г |
| Розміри (мм) | 176 х 81.6 х 18.1 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар