|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbІдеальний в РуціbrbArmor 22 не зважаючи на супер захищений корпус, має товщину всього 15 мм, його загальний вигляд включає в себе елементи механічного дизайну. Срібні смужки з обох боків з ергономічним антиковзким покриттям, забезпечують найкомфортніший захват в руці. Блок камер має додатковий захист, металеву рамку, яка також сприяє підвищенню міцності та герметичності всього корпусу.brbrbВійськовий рівень надійностіbrbСертифікований за стандартами IP68IP69K, MILSTD810H, Armor 22 витримує надважкі умови та надзвичайні впливи. Він стійкий до води, пилу і екстремальних температур, а також може витримати падіння та удари. Armor 22 це ідеальне рішення для таких галузей, як будівництво, виробництво, транспорт, спорт і навіть для любителів активного відпочинку та найвимогливіших користувачів.brbrbПодвійна головна камера 64 МП 64 МПbrbМодуль камери на новому рівні. У Armor 22 на задній стороні розташована подвійна камера, яка складається з 64мегапіксельної камери з широким кутом огляду та 64мегапіксельної камери нічного бачення. Високопродуктивність камери виводить можливості фотозйомки на новий рівень. У поєднанні з інфрачервоними світлодіодами та модулями спалаху камера досягає фантастичних результатів та якості знімків.brbrbАлгоритм NightElf Ultra 2.0brbКамера нічного бачення 64 МП. Обєктив для нічного бачення має рекордний обсяг мегапікселів у 64 МП, а також вдосконалений алгоритм Ulefone NightElf Ultra 2.0. Завдяки потужному ІЧсенсору при слабкому світлі чи повній темряві ви зможете знімати дуже чіткі та деталізовані зображення, занурюючись у чудові моменти нічної зйомки, спостереження за дикою природою та допомагаючи в рятувальних операціях з можливістю виявляти крихітні деталі в темряві. Камера з широким кутом огляду 64 МП. Більше світла, більше чіткості. Armor 22 має основну камеру Sony IMX686 з обєктивом 1.89, датчиком розміру 11.7, розміром пікселя 0.8 мкм, що забезпечує більше світла для зйомки надзвичайно чітких зображень з дрібними деталями.brbrbФронтальна камера 8 МПbrbОбладнаний фронтальною камерою на 8 МП, Armor 22 може знімати більше деталей та створювати більш чіткі зображення, що дозволяє насолоджуватися відеодзвінками високої якості та власноруч створювати якісні відеоблоги.brbrbПідводна камераbrbПросто увімкніть режим підводної камери, щоб робити приголомшливі фотографії та відео під водою, записуючи унікальні моменти підводного життя.brbrbДисплей FHD 6.58 дюйма з частотою оновлення 120 ГцbrbArmor 22 має вражаючий великий дисплей розміром 6.58 дюйма з роздільною здатністю FHD 2408 х 1080, що забезпечує широкі візуальні можливості та подає більш чіткі та деталізовані зображення. Висока частота оновлення 120 Гц забезпечує плавніше відображення на екрані, роблячи відео та ігри більш плавними та реалістичними.brbrbЧипсет MediaTek Helio G96. Восьмиядерний процесор.brbЧипсет MediaTek Helio G96 має восьмиядерний процесор з частотою 2.05 ГГц, завдяки чому Armor 22 працює плавно і безперебійно, ідеально підходить для стрімінгу, гри та багатозадачності.brbrbДо 16 ГБ ОЗП 256 ГБ ПЗПbrbArmor 22 оснащений 8 ГБ вбудованої оперативної памяті з можливістю розширення до 16 ГБ для виконання ресурсоємних завдань, а також 256 ГБ вбудованої внутрішньої памяті, яку можна розширити до 512 ГБ. Це дозволяє одночасно запускати багато додатків і ігор без будьяких завад або сповільнень.brbrbМоже служити як універсальний пультbrbБільше, ніж просто смартфон, Armor 22 оснащений ІЧбластером, датчик який може перетворити смартфон на універсальний пульт для телевізорів, кондиціонерів та інших пристроїв, сумісних з ІЧпультами.brbrbВелика батарея на 6600 мАг. Підтримка швидкої зарядки 33 Вт.brbЗавдяки великій батареї обємом 6600 мАг в Armor 22 ви можете забути про недостатню зарядку і часте підзаряджання. Швидка зарядка на 33 Вт заощаджує час і завжди готова до використання. Функція підтримки зворотного заряджання допомагає вам вирішити нагальну потребу у відновленні годинників, смартфона чи навушників.brbrbГлобальні 4G LTEдіапазониbrbОхоплюючи широкий спектр глобальних діапазонів 4G LTE по всьому світу, ви можете подорожувати без обмежень. Armor 22 пропонує якісні голосові дзвінки HD, низьку затримку, швидший доступ до даних і кращий онлайндосвід.brbrbGPS GLONASS Beidou GalileobrbГлобальні навігаційні супутникові системи. Повноцінні системи навігації GPS, GLONASS, Beidou, Galileo надають точне і надійне позиціювання, навігацію і служби синхронізації для користувачів по всьому світу. Більше не бійтеся загубитися в дикій природі.p
Смартфон Ulefone Armor 22 8/128Gb Black
В наявності
Артикул: 6937748735496
9 701 грн
Характеристики
| Бренд | Ulefone |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2408 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Основна камера | 64 64 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android TV |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2.05 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD (2048x1152) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD (1920х1080) |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| NFC | Відсутній |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Є |
| Особливості | IP69K |
| Вбудовані датчики | датчик лінійного прискорення |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 324 г |
| Розміри (мм) | 176.8 х 84.9 х 15 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар