|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
strongВрятує в темряві. Світлодіодний ліхтар на задній частині.strongbr Armor 24 оснащений світлодіодним ліхтарем з неперевершеною інтенсивністю та яскравістю в 1000 люменів, ліхтар знаходиться на задній стороні корпусу, працює від ультра великого та витривалого акумулятора 22000 мАг. Маючи до 510 штук діодів освітлення і до 6 Вт потужності, світлодіодний ліхтар Armor 24, може спроектувати промінь на значну відстань та енергоефективно використовувати ресурс батареї. Ліхтар високостійкий до води та має міцний захищений корпус, що надає можливість витримати будьякі екстремальні умови. br br strongЗручні елементи управлінняstrongbr 3 режими освітлення та 3 рівні яскравості, це задовольнить будьякі вимоги. Ви можете легко встановити тривалість від 10 до 30 хвилин. Інтерфейс налаштування простий у використанні, а в цей час система захисту від перегріву створить для вашого пристрою найсприятливіші умови. br br strongОкрема кнопка для ліхтаряstrongbr Armor 24 оснащено окремою кнопкою з лівого боку, це швидкий доступ до світла. br br strongУніверсальне освітлювальне рішення.strongbr Ваш найкращий супутник на природі кемпінг, нічна риболовля, піший туризм, їзда на велосипеді, світло може адаптуватися до різних сценаріїв. Будівництво обєкта, аварійний ремонт, освітлення для технічного обслуговування транспортних засобів або сімейні надзвичайні ситуації, такі як стихійні лиха, Armor 24 ваше освітлення, завжди з вами, з перших рук у вашому розпорядженні. br br strong7 днів безперервної роботиstrongbr Завдяки безпрецедентній місткості у 22000 мАг Armor 24 повністю змінює уявлення про автономність смартфона Саме Armor 24 означає залишатися на звязку, досліджувати та підкорювати природу. Залишайтеся зарядженими протягом 7 днів, не турбуючись про постійні пошуки точок зарядки або розрядження акумулятора під час пригод на природі. Навіть у складних умовах, це забезпечить вам душевний спокій.br br strongШвидка зарядка 66 Вт.strongbr Технологія швидкої зарядки 66 Вт, пропонує лише 130 хвилин, для повного заряду навіть такої масивної батареї. br br strongФункціональність Power Bankstrongbr Armor 24 має зворотну зарядку потужністю 10 Вт, яка у разі потреби, перетворює ваш смартфон на банк живлення. Це можливість на ходу заряджати інші пристрої, такі як смартфони, планшети, смартгодинники або навушники Bluetooth, що надзвичайно корисно в ситуаціях, коли ви далеко від розетки. Ви зможете допомогти іншим, хто залишився з розрядженим смартфоном. Велика місткість акумулятора може служити резервною точкою живлення під час критичних або надзвичайних ситуацій. br br strongЗахист IP68IP69K. MILSTD810Hstrongbr Armor 24, має рейтинг IP68IP69K, що означає максимальну стійкість до води, пилу, крапель, а військовий стандарт MILSTD810H допомагає протистояти екстремальній температурі та складними умовами без шкоди для функціонування смартфона. Armor 24 це чудове рішення для працівників у будівництві, виробництві, транспорті, любителів активного та екстремального відпочинку на свіжому повітрі, тощо. br br strongПоліпшена, подвійна основна камера 64 МП 64 МПstrongbr Armor 24 має подвійну камеру на задній панелі, яка складається з ширококутної камери на 64 МП і камери нічного бачення на 64 МП, завдяки чому продуктивність камери досягає нових висот. br br strongАлгоритм NightElf Ultra 2.0. 64MP камера нічного баченняstrongbr Обєктив нічного бачення має найкращу в галузі мегапіксельну роздільну здатність в 64 МП, а також передовий алгоритм Ulefone NightElf Ultra 2.0. За слабкого освітлення або в умовах повної темряви ви все ще можете робити дуже чіткі та деталізовані зображення, Armor 24 відкриє вам повноцінні можливості нічної зйомки, спостереження за дикою природою, а також зможе допомогти в польових порятунках і виявленні прихованих камер. br br strongБільше світла, більше чіткості. 64MP ширококутна камераstrongbr Armor 24 містить основну 64мегапіксельну ширококутну камеру Sony IMX686 з діафрагмою f1.89, розміром сенсора 11.7 і розміром пікселя 0.8 мкм, що забезпечує більше світла для зйомки чітких зображень із дрібними деталями. Камера дозволяє знімати чудові моменти під час прогулянок на природі. br br strongФронтальна камера 16 Мпstrongbr Завдяки передній камері 16 МП Armor 24 робить набагато чіткіші селфі з найдрібнішими деталями. Ви зможете насолоджуватися якісними HDвідеодзвінками та створювати неперевершені відеоблоги. br br strongПідводна камераstrongbr Щоб записати моменти у воді, просто увімкніть режим підводної камери та фільмуйте зображення чи відео з приголомшливими кольорами та чіткістю. br br strongСкло Corning Gorilla Glass 5 та 6.78дюймовий дисплей FHD 120 Гцstrongbr Armor 24 може похвалитися надвеликим 6.78дюймовим дисплеєм HD із більш ширшим оглядом, що забезпечує чіткіші та деталізовані зображення. Висока частота оновлення 120 Гц у поєднанні з частотою дискретизації дотику 240 Гц забезпечує плавний рух і надзвичайно чутливий відгук. Скло Corning Gorilla Glass 5 міцний захист екрану від подряпин та ударів. br br strongНа базі MediaTek Helio G96strongbr Helio G96 містить 8ядерний процесор із тактовою частотою до 2.05 ГГц і графічний процесор ARM Mali G57 MC2, який є енергоефективним і забезпечує плавну роботу в усіх повсякденних програмах та іграх. br br strong24 ГБ RAM, 256 ГБ ROMstrongbr Оснащений 8 ГБ оперативної памяті з додатковими 12 Гб віртуальної оперативної памяті та 256 ГБ внутрішньої памяті, Armor 24 забезпечить гнучкість, зручність і продуктивність, необхідну для інтенсивної багатозадачності, зберігання медіафайлів, плавної гри та безперебійної взаємодії з користувачем. br br strongОновлена версія Android 13strongbr В оновленій ОС Android 13 значні покращення. Налаштований інтерфейс користувача, краща конфіденційність і безпека завдяки запобіганню небажаного доступу, а також покращена продуктивність системи.br Підніміть стабільність і плавність до рівня, якого ще ніколи не було. br br strongНабір цифрових інструментівstrongbr Широкий спектр цифрових інструментів, таких як компас, рівень, вівіс, ліхтарик, ростомір, повністю замінять фізичні інструменти та аксесуари, Armor 24 полегшує життя.br br strong Пульт дистанційного керуванняstrongbr Armor 24 з інфрачервоним випромінювачем можна використовувати для керування різними пристроями, такими як телевізори, кондиціонери, музичні центри, що повністю звільнить вас від безлічі пультів, які завжди потрібно тримати рядом. br br strongРозширені глобальні мережі 4Gstrongbr Найбільш популярна мережа 4G дозволяє користувачам залишатися на звязку в більшій кількості регіонів, включаючи віддалені або сільські місця. Користувачі можуть насолоджуватися дзвінками у форматі HD, меншою затримкою, вищою швидкістю передачі даних і кращим онлайндосвідом. br br strongДля максимальної точності навігаціїstrongbr GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo Довговічність і продуктивність.br Для перевірки міцності Armor 24 проводились ретельні фізичні випробування. Численні випробування демонстрували чудову функціональність і продуктивність. Armor 24 може витримувати найважчі умови та забезпечувати надійну роботу в складних умовах.
Смартфон Ulefone Armor 24 12/256Gb Black
В наявності
Артикул: 6937748735670
13 999 грн
Характеристики
| Бренд | Ulefone |
|---|---|
| Тип | Захищені телефони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2460 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 64 64 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android OS |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 3G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2.05 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD (2048x1152) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD (1920х1080) |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Є |
| Особливості | IP69K |
| Вбудовані датчики | Геомагнітний датчик, Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 647 г |
| Розміри (мм) | 181.2 х 87 х 27.5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар