|
51 125 грн
|
|
51 125 грн
|
платежі
по 25 563 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
51 125 грн
|
|
51 125 грн
|
платежі
по 25 563 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 256 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 32 стхв |
| Місткість лотка паперу | 125 аркушів |
| Формат паперу | A3A3000A6A6000A9A9000Z81Z91 черная RU |
| Тип сканера | офісний |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T06C14A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 500 мм |
| Розміри | 350 мм |
| Вага | 17 кГц |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |