|
6 139 грн
|
|
6 139 грн
|
платежі
по 3 070 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 139 грн
|
|
6 139 грн
|
платежі
по 3 070 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 95 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 9 стрхв |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Тип сканера | офісний |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T66414A |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Глибина | 215 мм |
| Розміри | 130 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |