|
33 569 грн
|
|
33 569 грн
|
платежі
по 16 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
33 569 грн
|
|
33 569 грн
|
платежі
по 16 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 22 сторхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A3A3000A6A6000A9A9000Z81Z91 черная RU |
| Тип сканера | персональний |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T09C54A |
| Інтерфейси підключення | Ethernet |
| Глибина | 369 мм |
| Розміри | 150 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |