|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | K55S30 |
|---|---|
| Бренд | Sony |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 50 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM1240A |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Dual LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (300x300 мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 213 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1233 x 784 x 334 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1233 x 713 x 72 мм |
| Вага з підставкою, кг | 15 кг |
| Вага без підставки, кг | 16 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Колір виробника | Чорний |