|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pAIWA 65AN7003UHD UHD телевізор серії 8 з діагоналлю екрана 65 дюймів, який поєднав у собі неперевершене аудіо AIWA та високоякісне відео.ppТехнологія підсвічування DLED забезпечує відтворення чіткого, насиченого та яскравого зображення при невисоких енергозатратах. Потужний процесор дає можливість підтримувати HDR відео та багатоканальні стандарти аудіо.ppТелевізор оснащений двома стереодинаміками загальною потужністю 24 Вт. Вони працюють на основі аудіокодеку Dolby Digital та дарують обємний реалістичний звук.ppТехнологія Smart TV дозволяє переглядати контент на таких платформах, як Amazon Prime, Netflix, Youtube, Movistar, HBO, Disney, Spotify.ppЗручний інтерфейс на основі операційної системи Android 11 надає легкий доступ до великої кількості додатків легко керуйте файлами, дивіться відео та знаходьте необхідну інформацію через пошукові системи мережі Інтернет. Зєднання з мережею здійснюється з допомогою бездротової технології WiFi.ppТелевізор AIWA 65AN7003UHD виконаний у тонкому корпусі мінімалістичного дизайну. Він постачається з інтуїтивно зрозумілим пультом дистанційного керування.p
Телевізор AIWA 65AN7003UHD
В наявності
Артикул: 65AN7003UHD
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | 65AN7003UHD |
|---|---|
| Бренд | AIWA |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 65 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1G, 20km, LC, Tx 1550nm |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 24 Вт |
| Кріплення VESA | 400x200мм |
| Контрастність | 40001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 181 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1452 х 245 х 873 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1452 х 72 х 836 мм |
| Вага з підставкою, кг | 19.55 кг |
| Вага без підставки, кг | 19.1 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Колір виробника | Чорний |
Новий відгук або коментар