|
8 399 грн
|
|
8 399 грн
|
платежі
по 4 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 399 грн
|
|
8 399 грн
|
платежі
по 4 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | H32S80EFX |
|---|---|
| Бренд | HAIER |
| Тип | LED |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1.5GB |
| HDMI | 3 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | TFT |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Кріплення VESA | 200 х 100 мм |
| Контрастність | 40001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 155 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 715.7 х 458.9 х 183.5 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 715.7 х 430.1 х 83.8 мм |
| Вага з підставкою, кг | 3.9 |
| Вага без підставки, кг | 3.8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |