|
12 799 грн
|
|
12 799 грн
|
платежі
по 6 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 799 грн
|
|
12 799 грн
|
платежі
по 6 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | H50K85FUX |
|---|---|
| Бренд | HAIER |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 50 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 2GB 1866MHz DDR3 |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 120 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Кріплення VESA | 300 х 200 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1111 х 683 х 220 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1111 х 647 х 82 |
| Вага з підставкою, кг | 8 |
| Вага без підставки, кг | 7.9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |