|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 43A6Q |
|---|---|
| Бренд | HISENSE |
| Тип | LED |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | VIDAA TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1.5GB |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Game Bar 2.0 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Кріплення VESA | 200 х 300 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2, DVBS |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 963 x 609 x 192 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 963 x 609 x 74 |
| Вага з підставкою, кг | 8.5 |
| Вага без підставки, кг | 7.8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |