|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div classbootstrapstylediv classmarginbottom50div classtextcenterpТехнологія прямого повноматричного підсвічування Hisense перетворює ваш екран на полотно з точною деталізацією. Кожен куток гарантує постійне приголомшливе зображення з насиченими яскравими кольорами та глибоким чорним на всьому дисплеї.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpПокращувач природних кольорів розкриває на повну відтворення кольорів на вашому телевізорі, забезпечуючи найкращі враження від перегляду. Чи то спортивні події, чи то фільми, чи то серіалиnbspmdash усе сприйматиметься максимально природно.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpФільми, серіали, спортивні програми, музикаnbspmdash усе, що ви любите, стає ще кращим, коли за звук відповідає телевізор Hisense з технологіями DTSreg VirtualXtrade і DolbynbspAudio. Кришталева чистота, чіткі діалоги, неймовірна деталізація, реалістичні ефекти оточення звукомnbspmdash усе це допомагає отримати більше задоволення від улюблених сцен чи подій.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpВам пропонується найбільш інтуїтивно зрозуміла, повністю настроювана та безпечна операційна система на новітній платформі VIDAA Smart, яка дає змогу дивитись улюблений контент так, як вам зручно. Доступ до всіх ваших улюблених розваг від Disney, Netflix, Prime Video, YouTube тощо.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpПориньте в змагання разом зі спортивним режимом, у якому ви бачитимете кожну травинку та чутимете кожну зміну тону в голосі коментатора та кожний викрик вболівальників надзвичайно чітко. Захопливі спортивні змагання, інтелектуально налаштовані для створення відповідної атмосфери, щоб ви вдома відчували, ніби перебуваєте безпосередньо на стадіоні.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpПосядьте виграшне місце з функцією режиму гри, яка забезпечує дуже плавний ігровий процес із низькою затримкою введення. Нехай телевізор Hisense допоможе перенести ваш ігровий процес на новий рівень, надаючи вам повний контроль над ним.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpВідчуйте силу функції високої контрастності Hisense. Пориньте у світ, де світлі ділянки вражають яскравістю, а темніnbspmdash глибиною, де кожен кадрnbspmdash це баланс ідеальної яскравості. Чи то блиск в очах актора, чи то заплутані згортки темної мантіїnbspmdash зображення насичені, деталізовані та реалістичні.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpУ світі контенту надвисокої чіткості диявол у деталях або, у цьому разі, у зернистості. Функція зниження рівня шуму Hisense використовує передові динамічні 3D і статичні 2D алгоритми для точного виявлення та усунення зернистості. Чи то класичне кіно, чи то останній блокбастерnbspmdash насолоджуйтеся переглядом із чистим і чітким зображенням, від якого вас ніщо не відволікатиме.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpФункція підсилення глибини Hisense додає перегляду новий вимір. Розрізняючи різні елементи сцен, вона налаштовує чіткість і фокусування, додаючи глибини там, де це потрібно. Пориньте в реалістичне зображення, де кожен шар ідеально налаштований для забезпечення тривимірного відчуття навіть на двовимірному дисплеї.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpПеремикатися між пристроями вже олдскульно. Функція передавання на телевізор від Hisense передає ваш улюблений контент із вашого пристрою прямо на телевізор. Ви можете без зайвих турбот як виводити контент на екран, так і просто передавати його.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterpРозширюйте свої можливості. Завдяки портам HDMI, розrsquoємам USB і технології WiFi ви можете підєднати більше пристроїв для відтворення контенту на зовнішніх носіях.pdivdivdivdivdiv
Телевізор HISENSE 65E7NQ PRO
Немає в наявності
Артикул: 20013970
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | HISENSE |
|---|---|
| Операційна система | VIDAA TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 144 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | LED |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 400x300мм |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS2, DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1451 х 894 х 300 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1451 х 836 х 75 |
| Вага з підставкою, кг | 19.2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
Новий відгук або коментар