|
64 999 грн
|
|
64 999 грн
|
платежі
по 32 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
64 999 грн
|
|
64 999 грн
|
платежі
по 32 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 75E8Q |
|---|---|
| Бренд | HISENSE |
| Тип | MiniLED |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | VIDAA TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 шт. |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2х10W20W Вт |
| Кріплення VESA | 600 х 400 мм |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 330 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1670 x 1034 x 460 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1670 x 1034 x 74 мм |
| Вага з підставкою, кг | 35 |
| Вага без підставки, кг | 33 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |