|
8 777 грн
|
|
8 777 грн
|
платежі
по 4 389 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 777 грн
|
|
8 777 грн
|
платежі
по 4 389 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32F760QW |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт RC45 |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Кріплення VESA | 200х100мм |
| Контрастність | 70001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 152 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 465 x 720 x 180 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 425 x 720 x 63 мм |
| Вага з підставкою, кг | 5 кг |
| Вага без підставки, кг | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |