|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 40F720QB |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Діагональ екрану | 40 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1.5GB |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | управління смартфоном |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (200x200мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 87 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 891.8 х 537.3 х 199.6 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 891.8 х 508.5 х 85.8 мм |
| Вага з підставкою, кг | 5.3 кг |
| Вага без підставки, кг | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |