|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЗапрошуємо в світ захопливої розваги та елегантного дизайну з 55U760QW ідеальним телевізором для вашої спальніppБезрамковий дизайн в кольорі вашого смакуppМодель вражає безрамковим корпусом у вишуканому білому кольорі, вбудований нічник робить кімнату затишною, а настрій святковим. Легкий, з алюмінієвими ніжками, що надають елегантності та стійкості, такий дизайн не лише додає стилю та сучасності, але й чудово вписується в інтерєр спальні.ppНеймовірна якість зображенняppUHD матриця з роздільною здатністю 3840x2160 та Direct LED підсвіткою гарантує найвищу якість картинки. Здатність відтворювати 1,07 мільярда кольорів, вражаюча контрастність та технології Max Vivid та Ultra Clear забезпечують глибоке та реалістичне зображення. HDR та MEMC роблять перегляд відео плавним та приємним, а 55U760QW ідеальним вибором для вибагливих користувачів.ppАудіо, яке зачаровуєppДва динаміки по 12 ват заповнюють приміщення обємним звуком, створюючи ефект присутності. Технології Dolby Audio та SRC гарантують потужний та чистий аудіо ряд, а Auto Volume Control підлаштовує його автоматично.ppЗручний та сучасний пультppУ комплекті компактний та зручний Bluetooth пульт з мікрофоном для голосового керування RC70, він також має підсвічування на шильді з логотипом, що дозволяє легко знаходити його в темряві.ppСучасне ПЗ та додаткиppМодель 55U760QW працює під управлінням операційної системи Google Android TV 11. Вбудований Google Assistant спрощує взаємодію з телевізором, а Google Home робить його частиною смарт родини. Chromecast та DLNA надають можливість швидкої передачі інформації з інших пристроїв. ALLM та Game Mode забезпечують захоплюючий геймерський досвід.ppОкремої уваги заслуговує оновлений KIVI Media зі спеціальними добірками корисних додатків, ігор та розширень. Ексклюзивні пропозиції від партнерів у розділі KIVI Media Benefits дозволять вам відчути себе членом клубу обраних та отримати практичну вигоду. У нагоді стане подарунок від KIVI у вигляді значної кількості бонусів, який можна отримати завдяки реєстрації у додатку. А KIVI Media Extensions зроблять ваш телевізор незамінним помічником у створенні настрою і затишної атмосфери у вашій оселі.ppДоступність популярних стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime та ін., збільшать спектр відео контенту.ppБезпека та гарантіяppТелевізор має можливість кріплення на кронштейн для оптимізації простору та безпеки та 3 роки гарантії на дисплей, що свідчить про впевненість у якості продукту.ppКожен момент може стати магічним, окутай свої сни яскравим світлом та бездоганним зображенням з KIVI. 55U760QW спроектовано для найкращих ночей та мрійp
Телевізор Kivi 55U760QW
В наявності
Артикул: 55U760QW
20 999 грн
Характеристики
| Артикул | 55U760QW |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт RC20 |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 24 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 75001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 152 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1229 x 770 x 260 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1229 x 710 x 65 мм |
| Вага з підставкою, кг | 12.6 кг |
| Вага без підставки, кг | 12.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Білий |
Новий відгук або коментар