|
33 499 грн
|
|
33 499 грн
|
платежі
по 16 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
33 499 грн
|
|
33 499 грн
|
платежі
по 16 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 65PUS801012 |
|---|---|
| Бренд | PHILIPS |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 65 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (400x300мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 144 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1446 x 901 x 302 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1446 x 838 x 90 мм |
| Вага з підставкою, кг | 15.8 кг |
| Вага без підставки, кг | 15.5 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |