|
75 999 грн
|
|
75 999 грн
|
платежі
по 38 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
75 999 грн
|
|
75 999 грн
|
платежі
по 38 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 75MLED92012 |
|---|---|
| Бренд | PHILIPS TV |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Calman Підтримка Calman Autocal й ручне калібрування Crystal Clear ECO Гра Домашній кінотеатр Фільм Монітор Micro Dimming Premium Perfect Nat |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | 300 х 300 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 144 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1668 x 1025 x 354 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1668 x 966 x 66 |
| Вага з підставкою, кг | 23.61 |
| Вага без підставки, кг | 23 |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |