|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongЄдиний телевізор з вбудованою підсвіткою позадуstrongbr Уявіть собі. Вбудоване світлодіодне підсвічування реагує на все, що ви дивитеся, поглинаючи вас у кольоровий ореол. Ambilight змінює все тепер ваш екран здаватиметься більшим, глибше занурюючи вас в улюблені телепередачі. Спробувавши цю функцію один раз, ви ніколи не захочете мати інший телевізор без неї.ppstrongВиражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLEDstrongbr Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Досконалість зображення на найвищому рівні. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор з Ambilight адаптується до всіх ваших форматів HDR. У кожній неймовірній миті (незалежно від того, темна вона чи світла), яка відтворюється або транслюється, ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.ppstrongБачити ndash значить вірити з технологією зображення Philips P5strongbr Уявіть собі це. Деталі з більшою глибиною. Неймовірно яскраві кольори. Такі реальні відтінки шкіри. З такими плавними, природними рухами та настільки чітким зображенням, що ви ніби відчуваєте себе там у цей момент. Розплющте очі, підсильте відчуття й відчуйте різницю.ppstrongКінематографічні враження від перегляду з Dolbystrongbr Dolby Vision і Dolby Atmos переносять вас прямо в крісло режисера. Кожна сцена, чітко окреслена за кінематографічними стандартами, ndash це насолода для ваших очей і вух. Незалежно від того, чи ви дивитеся фільми, спортивні програми чи граєте в ігри, з кожною неймовірною миттю оточуйте себе більш реалістичним кінематографічним зображенням.ppstrongDTSX для абсолютного 3Dзвукуstrongbr DTSX має вирішальне значення звук настільки реальний, що ви можете його відчути. Завдяки технології 3Dзвуку, яка додає ще один вимір, звук вільно рухається довкола вас, щоб занурити ще глибше в контент.ppstrongПіднесіть свої ігри на новий рівеньstrongbr Від фанатів джойстиків до найвідданіших геймерів, головне для них ndash це надчутливий ігровий процес і графіка без жодних прогалин. VRR 144 Гц, HDMI 2.1, наднизька затримка та преміальна функція Freesync ndash усе це забезпечує плавний ігровий процес. А з ігровим режимом Ambilight можна ще глибше зануритися в дію.ppstrongTitan OS. Зручна ОСstrongbr Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів ndash увесь улюблений контент доступний одним натисненням кнопки. Що б ви не захотіли подивитися, усі найкращі додатки для потокового мовлення у вас під рукою.ppstrongЛегко підrsquoєднуйтеся до мережі вашого розумного домуstrongbr Сумісність із Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою додатка Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і промовляйте. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні, навіть увімкнути телевізор Philips з Ambilight. Усе це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний з розумними гучномовцями Google та Apple AirPlay.ppstrongБудьякий розмір для ваших потребstrongbr Розмір має значення. У цьому разі ndash це те, як ваш телевізор буде гармонійно вписуватися в інтерrsquoєр. Незалежно від того, чи ви обираєте невеликий екран, що щільно прилягатиме до стіни, чи великий екран для домашнього кінотеатру, ви можете зробити свій вибір відповідно до ваших потреб. Від 43 до неймовірних 75 дюймів по діагоналі ndash це, безумовно, телевізор, який варто дивитися.ppstrongДодайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалуstrongbr Почуйте кожне слово з більшою чіткістю. Функція підсилення вокалу дозволяє слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу без жодного впливу на фоновий звук. Таким чином, ви не пропустите жодного моменту, оскільки кожне вимовлене речення звучатиме чіткіше.ppstrongЄвропейське дизайнерське мисленняstrongbr Ретельно продумана центральна поворотна підставка для більш гнучкого кута огляду та зменшення відблисків. Режим розслаблюючого світла покращує освітлення в кімнаті. Перероблений пластик, з якого виготовлено пульт дистанційного керування. Упаковка з переробленого картону із сертифікатом FSC і паперові інструкції всередині. Це все можна очікувати від телевізора Philips з Ambilight.nbspp
Телевізор Philips 75PUS9010/12
В наявності
Артикул: 75PUS9010/12
55 203 грн
Характеристики
| Артикул | 75PUS901012 |
|---|---|
| Бренд | PHILIPS |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 144 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Calman Підтримка Calman Autocal і ручне калібрування Crystal Clear Dolby Vision ECO Гра Підтримка HDR10 Домашній кінотеатр MEMC FRC (вбудов |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 50 Вт |
| Кріплення VESA | 300 х 300 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 231 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1670 x 992 x 332 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1670 x 972 x 85 мм |
| Вага з підставкою, кг | 30 |
| Вага без підставки, кг | 29.48 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |
Новий відгук або коментар