|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE75Q7F5AUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Supreme UHD Dimming |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 400x400мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 96 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1677.5 x 1023.0 x 331.5 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1677.5 x 962.4 x 61.1 мм |
| Вага з підставкою, кг | 26.7 кг |
| Вага без підставки, кг | 25.3 кг |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 місяців |