|
32 999 грн
|
|
32 999 грн
|
платежі
по 16 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 999 грн
|
|
32 999 грн
|
платежі
по 16 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 4TC50FQ5EM2AG |
|---|---|
| Бренд | SHARP |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 50 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 144 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | OLED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 30 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 10000001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 84 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1113.2 x 738.9 x 232 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1113.2 x 668.7 x 60 мм |
| Вага з підставкою, кг | 11.5 кг |
| Вага без підставки, кг | 11.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |