|
62 999 грн
|
|
62 999 грн
|
платежі
по 31 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
62 999 грн
|
|
62 999 грн
|
платежі
по 31 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KD75X75WL |
|---|---|
| Бренд | Sony |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 80 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт RMFTX810U |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 300x300мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 205 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1686 х 1045 х 415 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1686 х 969 х 72 мм |
| Вага з підставкою, кг | 31.7 кг |
| Вага без підставки, кг | 31.6 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Колір виробника | Чорний |