|
599 999 грн
|
|
599 999 грн
|
платежі
по 300 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
599 999 грн
|
|
599 999 грн
|
платежі
по 300 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 115C7K |
|---|---|
| Бренд | TCL |
| Тип | HD телевізор |
| Діагональ екрану | 115 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 3GB |
| Частота розгортки панелі | 120 Hz |
| Управління ТВ | Пульт RMFTX810U |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 100 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (1000x600мм) |
| Контрастність | 70001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 152 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1508 х 2566 х 445 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1471 х 2566 х 57 мм |
| Вага з підставкою, кг | 99.8 кг |
| Вага без підставки, кг | 98.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |