|
54 999 грн
|
|
54 999 грн
|
платежі
по 27 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 999 грн
|
|
54 999 грн
|
платежі
по 27 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 75MG7C15 |
|---|---|
| Бренд | THOMSON |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 2G |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Deinterlacing |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2х10W20W Вт |
| Кріплення VESA | VESA (400x300мм) |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 141 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1669.9 x 1001.8 x 320 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1448.3 x 830.6 x 80 мм |
| Вага з підставкою, кг | 21.4 кг |
| Вага без підставки, кг | 21.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |