|
31 999 грн
|
|
31 999 грн
|
платежі
по 16 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 999 грн
|
|
31 999 грн
|
платежі
по 16 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 65UA2363DG |
|---|---|
| Бренд | TOSHIBA |
| Діагональ екрану | 65 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (400x200мм) |
| Контрастність | 13001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1453 х 284 х 883 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1668 x 956 x 89 мм |
| Вага з підставкою, кг | 13 кг |
| Вага без підставки, кг | 13 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Колір виробника | Чорний |