|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | S55UHD25BWEB |
|---|---|
| Бренд | Vinga |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1.5G |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт Magic Remote |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling. AI Home. |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 138 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1235 x 777 x 243 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1235 x 716 x 69 мм |
| Вага з підставкою, кг | 10.5 кг |
| Вага без підставки, кг | 10.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |