|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | S65UHD25BWEB |
|---|---|
| Бренд | Vinga |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 65 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1.5G |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт Magic Remote |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling. AI Home. |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Кріплення VESA | 300x200мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 200 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1446 x 902 x 270 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1446 x 830 x 76 мм |
| Вага з підставкою, кг | 16.9 кг |
| Вага без підставки, кг | 16.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |