|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
DOCTYPE htmlhtml dirltrheadmeta httpequivContentType contenttexthtml charsetutf8 meta httpequivXUACompatible contentIEEdge meta nameformatdetection contenttelephoneno style typetextcssbodymargin0padding8pxplineheight1.15margin0whitespaceprewrapol,ulmargintop0marginbottom0imgbordernonelipdisplayinlinestyleheadbodypspan stylefontweight boldЕфект занурення від XiaomispanppНасолоджуйся яскравим та реалістичним контентом у форматі 4К UHD на екрані Xiaomi TV A Pro з підтримкою технологій QLED, HDR10 та MEMС. Google TV забезпечує швидкий доступ до фільмів та шоу на будьякий смак, а Google Assistant допоможе легко знайти улюблений серіал за допомогою голосових команд. Телевізор укладено в тонку металеву раму, яка надає йому елегантного вигляду і дозволяє повністю зануритися в перегляд, не відволікаючись на деталі.ppspan stylefontweight boldТехнологія квантових точокspanppТехнологія QLED, заснована на квантових точках, робить кольори максимально яскравими, а передачу кольору більш точною. Підтримка 94 DCIP3 та відтворення 1.07 мільярда кольорів забезпечують зображенню глибоку імерсію. Оціни насичені та яскраві тони, високу деталізацію та плавне відтворення динамічних сцен.ppspan stylefontweight boldЧудова точність у форматі 4КspanppЗавдяки роздільній здатності 4К UHD навіть найдрібніші деталі на екрані Xiaomi TV A Pro виглядають чіткими та реальними. Динамічне відображення тонів з HDR10 оптимізує параметри яскравості та контрасту у кожній сцені, роблячи чіткими навіть темні та яскраві сцени. Спеціальний режим Кінорежисера зберігає авторську версію контенту, забезпечуючи автентичний перегляд без змін.ppspan stylefontweight boldПоліпшений ігровий досвідspanppУ режимі Game Boost, сумісному з розємом HDMI, ти зможеш насолоджуватися чудовою синхронізацією графіки та реалістичними рухами у будьяких екшнсценах. При грі на консолі відбувається автоматичне перемикання на частоту оновлення 120 Гц, яка гарантує повне занурення в динамічний геймплей.ppspan stylefontweight boldМЕМС плавність та чіткістьspanppТехнологія МЕМС використовує високошвидкісну інтерполяцію кадрів, підвищує частоту кадрів та автоматично оптимізує зображення, усуваючи затримки та розмитості, щоб отримати більш плавні та чіткіші рухи у спортивних репортажах та екшнсценах.ppspan stylefontweight boldЗахист зоруspanppDC Dimming це технологія нового покоління, що забезпечує плавне регулювання яскравості екрану та повністю виключає мерехтіння підсвітки, яке може викликати дискомфорт та втому очей при тривалому перегляді. Режим комфорту для очей ефективно знижує випромінювання синього світла та дозволяє насолоджуватися приголомшливими візуальними ефектами без негативного впливу на зір.ppspan stylefontweight boldПотужний просторовий звукspanppДва динаміки по 10 Вт відтворюють чистий і насичений звук із посиленими басами, забезпечуючи яскраві враження від перегляду. Завдяки підтримці Dolby Audio та DTSX ти отримаєш чітку передачу звуку з чудовою деталізацією глибоке обємне звучання заповнює простір і дозволяє повністю поринути у контент.ppspan stylefontweight boldЗавжди є що подивитисьspanppGoogle TV подбає про твій відпочинок. Стрімінгові платформи, онлайн кінотеатри та відеосервіси забезпечують швидкий доступ до контенту на будьякий смак. Система запамятовує, який контент тобі подобається дивитися, та пропонує для перегляду передачі та фільми, які можуть тебе зацікавити. Чим більше дивишся, тим точніше система вгадує твої смаки. Завдяки персоналізованим профілям кожен користувач отримає індивідуальні рекомендації та зможе легко знайти, чим себе зайняти.ppspan stylefontweight boldЗручний пульт керування з Google AssistantspanppПульт дистанційного керування з окремими кнопками для швидкого доступу до популярних потокових сервісів дозволяє повністю контролювати всі функції телевізора. Підтримка Google Assistant значно розширює твої можливості пошуку та керування контентом. Просто натисни кнопку на пульті і запитай. А ще за допомогою Google Assistant ти зможеш керувати пристроями розумного будинку.ppspan stylefontweight boldТрансляція на великий екранspanppGoogle Cast і Apple AirPlay це твоя можливість швидко і легко передавати фото і відео зі смартфона на екран Xiaomi TV Q2, щоб поділитися яскравими враженнями в приголомшливій якості з близькими.ppspan stylefontweight boldЕлегантний дизайнspanppТелевізор Xiaomi TV A Pro виконаний в сучасному лаконічному стилі тонкий корпус, мінімальне обрамлення екрану, витончена підставка. Він ідеально впишеться в будьякий інтерєр і перетворить кімнату на місце відпочинку та розваг для всієї родини.pbodyhtml
Телевізор Xiaomi TV A Pro 43 2026
В наявності
Артикул: TV A Pro 43 2026
12 999 грн
Характеристики
| Артикул | TV A Pro 43 2026 |
|---|---|
| Бренд | Xiaomi |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (100х200мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 957 х 599 х 211 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 957 х 563 х 72 мм |
| Вага з підставкою, кг | 6 кг |
| Вага без підставки, кг | 5.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
Новий відгук або коментар