|
289 грн
|
|
289 грн
|
платежі
по 145 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
289 грн
|
|
289 грн
|
платежі
по 145 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип управління | Кнопки збільшеного розміру |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Точність вимірювання | унція |
| Матеріал платформи | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 240 х 75 х 25 мм |
| Колір виробника | Коричневий |
| Вага | 0.26 кг |
| Комплектація | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |