|
289 грн
|
|
289 грн
|
платежі
по 145 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Переваги моделі
Перед вами стильна модель електронних підлогових ваг, які не тільки відмінно справляються зі своєю основною функцією, а й уміло доповнять будь-який інтер'єр. Модель хоч і можна віднести до бюджетного сегменту, але якість конструкції і основні функції вас приємно порадують. Невелика вага і компактність моделі також не залишаться без вашої уваги.
Основні функції
Електронні ваги мають зручну систему сенсорного управління і дисплей. Крім цього, корисними виявляться індикатори перевантаження і низького заряду батареї, завдяки чому можна відразу помітити неполадку і легко її усунути. Функція автовключення і автовідключення зробить використання вагами більш комфортним.
Додатково
Дані ваги розраховані на вимірювання ваги, що не перевищує 180 кг (похибка становить +/- 100 г). Працюють ваги від однієї батарейки CR2032.
|
289 грн
|
|
289 грн
|
платежі
по 145 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Додаткові функції | автоматичне відключення |
| Призначення | Побутові |
| Тип роботи | Електронні |
| Діагностичні вимірювання | М'язова маса |
| Живлення | 1х3V |
| Матеріал | Скло |
| Конструкція | З плоскою платформою |
| Дисплей | Є |
| Особливості | автоматичне включення / відключення |
| Колір виробника | Зелений |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |