|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Максимальна потужність вакуумування | 100 Вт |
| Продуктивність насоса | 4 лхв |
| Довжина шва запаювання | 30 см |
| Режими роботи | Вакуумування |
| Особливості | ECO System |
| Світлова індикація | Світлодіодна (LED) |
| Вага | 1.50 кг |
| Країна виробництва | Китай |