|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HILM64222S |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | конфорка Wok |
| Функції | індикатор залишкового тепла, електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 x 53 x 4.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 49 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |