|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HILW64325SB |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | високоефективні пальники, запасні форсунки G30,37 мбар (LPG)Gz 35013 мбарG30,30 мбарG20,10 мбарG20,13 мбар |
| Функції | електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58.5 x 52.4 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 15,1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |