|
13 699 грн
|
|
13 699 грн
|
платежі
по 6 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 699 грн
|
|
13 699 грн
|
платежі
по 6 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PGH6B5K90R |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | термоелектричний захист від витоку газу, автоматичне електрозапалювання |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 4 шт. |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | 9 рівнів потужності, індикація включення виключення, індикація залишкового тепла, Таймер, індикація робочого стану |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 52 4.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 45 x 5656.2 x 4849.2 см |
| Вага | 9.9 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Іспанія |