|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЧудовий результат bbrВарильна поверхня Bosch PXX675DV1E розроблена з урахуванням всіх вимог господинь, що стосуються зручності приготування і комфорту в розміщенні посуду. Плавне регулювання температури, інноваційні рішення і сучасний дизайн доповнять гарнітур і стануть кращими помічниками в створенні кулінарних шедеврів. brbrbБездоганна жарка bbrПроблема нерівномірного прогрівання і підгоряння страви з одного боку ніколи не торкнеться власника поверхні Bosch PXX675DV1E. Сенсор PerfectFry рівномірно розподіляє тепло і підтримує задану температуру. Залишається тільки встановити посуд на плиту, задати температурний діапазон, відповідний страви, і насолоджуватися процесом приготування без розбризкування і пригорання. brbrbМиттєве розігрівання bbrІноді зовсім немає часу чекати, і, якщо закипятити воду необхідно за пару хвилин, завжди можна скористатися функцією PowerBoost. Активація змушує конфорку працювати в кілька разів могутніше, ніж на максимальному рівні 9. brbrbЗручна розстановка посуду bbrПроблем з установкою занадто великих або навпаки, маленьких ємностей більше не виникне. Обєднані в групи індуктори дозволяють розставляти каструлі в будьякому порядку і активувати тільки прикриті посудом зони. brbrbПростота в управлінні bbrСенсорне управління може здатися складним на перший погляд, але це не так. Панель регулювання потужності і всіх додаткових функцій розташована внизу від конфорок. Парою торкань можна вибрати інтенсивність нагріву та інші параметри роботи, а світлова індикація покаже, що саме працює в даний момент. brbrbЗахист на вищому рівні bbrBosch піклується про всіх своїх клієнтів, тому для варки поверхня надійно захищена системою блокування від дітей, оберігає від випадкового включення.nbspp
Варочна поверхня Bosch PXX675DV1E
В наявності
Артикул: PXX675DV1E
74 599 грн
Характеристики
| Артикул | PXX675DV1E |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип | Вбудована |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, захисне відключення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | розпізнавання наявності посуду, дисплей, скошені краї, 17 рівнів потужності, дисплей енергоспоживання, сенсор смаження PerfectFry з 5 рівнями температ |
| Функції | Секундомір, функція PowerBoost, функція PowerManagement, сенсор смаження fryingSensor Plus, автоматичне розпізнавання конфорки QuickStart, функція шви |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 60.6 х 52.7 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 5.1 см |
| Вага | 16 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар