|
11 265 грн
|
|
11 265 грн
|
платежі
по 5 633 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 265 грн
|
|
11 265 грн
|
платежі
по 5 633 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | INSB 6004 BK |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | газ контроль що вмикається поворотним регулятором |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | 9 рівнів потужності, індикація включення виключення, індикація залишкового тепла, Таймер, індикація робочого стану |
| Функції | індикатор залишкового тепла |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59х52 см |
| Вага | 9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |