|
18 659 грн
|
|
18 659 грн
|
платежі
по 9 330 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 659 грн
|
|
18 659 грн
|
платежі
по 9 330 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CIR60430CB |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220240 В (N 380415 2N частота (Гц) 50) |
| Особливості | Таймер, функція CleverHeat 3крокова функція керування залишковим теплом, бездротова функція Hob2Hood бездротово зєднує варильну поверхню та витяжку. |
| Функції | фірмові технології hobtohood |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Вага | 10.7 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |