|
20 099 грн
|
|
20 099 грн
|
платежі
по 10 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 099 грн
|
|
20 099 грн
|
платежі
по 10 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CIV644 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал який можна відключити, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Положення панелі управління спереду посередині, зона розширення, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, макс. пот |
| Функції | таймер CountUp, EcoTimer вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершальному етапі |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |