|
9 199 грн
|
|
9 199 грн
|
платежі
по 4 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 199 грн
|
|
9 199 грн
|
платежі
по 4 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EGC3322NVK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль що вмикається поворотним регулятором |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 1 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | легка установка завдяки системі фіксаторів, макс. потужність 3900 Вт, інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, набір дл |
| Функції | 9 ступенів потужності нагріву |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 27 49 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 27 х 49 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |