|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
divВарильна поверхня ELECTROLUX EGE 6182 NOK має всі необхідні параметри для приготування будьяких кулінарних шедеврів. Її конфорки мають різну потужність і призначення. Тут їх 4 конфорка швидкого розігріву, конфорка середньої потужності, потужна, допоміжна. Матеріал поверхні гартоване скло стійке до ушкодженням і легко піддається очищенню.divdivbrdivdivВам сподобається просте управління поверхнею і практичне розташування конфорок. Дизайн моделі сучасний і вдало поєднується з кухонною технікою і меблями. Це якісна робоча поверхня, яка тривалий час прослужить на Вашій кухні. З її додаткових характеристик варто виділити чавунні решітки, за рахунок чого поліпшується стійкість посуду на ній і спрощується догляд за поверхнею.div
Варочна поверхня Electrolux EGE 6182 NOK (EGE6182NOK)
В наявності
Артикул: EGE6182NOK
15 799 грн
Характеристики
| Артикул | EGE6182NOK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Особливості | Набір для конверсії газу |
| Функції | електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 51 х 4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 55 x 47 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар