|
8 302 грн
|
|
8 302 грн
|
платежі
по 4 151 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 302 грн
|
|
8 302 грн
|
платежі
по 4 151 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EGT6242NVK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | Положення панелі управління спереду посередині, інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, тримачі посуду 4, набір для пер |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |